Wie is wie

Wie is wie

BESTUUR

Voorzitter:Erik Kammeijer, voorzitter@fc-purmerend.nl, tel. 06-21282709

Vice-voorzitter:Jorge Patricio, jeugdvoorzitter@fc-purmerend.nl

Penningmeester:VACANT, penningmeester@fc-purmerend.nl

Secretaris:Fons Verdurmen, secretaris@fc-purmerend.nl, tel. 06-20429954

Bestuurslid Algemene Zaken: Koos Groot, algemenezaken@fc-purmerend.nl, tel. 06-55695451

Bestuurslid voetbalzaken: VACANT, voetbalzaken@fc-purmerend.nl


VROUWEN- en MEISJESVOETBAL

Bestuurslid vrouwen- en meisjesvoetbal: John Bakx, damesvoorzitter@fc-purmerend.nl, tel. 06-14047185

Secretaris vrouwen- en meisjesvoetbal: Jan Visser, secretariaatdamesafdeling@fc-purmerend.nl

Technisch coordinator vrouwen- en meisjesvoetbal: Peter Kool, coordinatordames@fc-purmerend.nl

Wedstrijdsecretaris vrouwen- en meisjesjunioren A, B en C: Rob van Susteren, damessecretaris@fc-purmerend.nl

Wedstrijdsecretaris meisjespupillen D, E en F: Sander Dijkstra, meisjessecretaris@fc-purmerend.nl

Bijzondere activiteiten vrouwen- en meisjesvoetbal: VACANT


JEUGDCOMMISSIE

Jeugdvoorzitter: Jorge Patricio, jeugdvoorzitter@fc-purmerend.nl

Jeugdsecretaris: Helma Poot  jeugdsecretaris@fc-purmerend.nl

Wedstrijdzaken Jeugd (veldvoetbal): VACANT

Technische Zaken Jeugd Onderbouw (veldvoetbal): Eric Koster

Algemene Zaken/Activiteitencommissie: Janet Feiken

Commissie-leden: Marco Kuiper, Rob Bloemkolk

Technisch Coordinatoren Onderbouw (TCO) (D- t/m F pupillen + Kabouters): Daan Muller (eindverantwoordelijk), muda@upcmail.nl, Jan Wichart

Interne Scouting Onderbouw: Daan Muller, Robert Sluiter, Jan Wichart, Dennis Linthorst, Martin Zwuup, Gerold Ralf en Rick van der Pijl


WEDSTRIJDSECRETARISSEN

Zondag-senioren: Rob Zweerus, zondag-secretaris@fc-purmerend.nl, tel. 06-52601347

Zaterdag-senioren: Rob Zweerus, zaterdag-secretaris@fc-purmerend.nl, tel. 06-52601347 

A-junioren:Rob Zweerus, a-secretaris@fc-purmerend.nl, tel. 06-52601347

B-junioren: VACANT, b-secretaris@fc-purmerend.nl

C-junioren: Miranda Kok, c-secretaris@fc-purmerend.nl, tel. 06-43940872

D-pupillen: Erik Beijer, d-secretaris@fc-purmerend.nl

E-pupillen: Madelon van Meekeren, e-secretaris@fc-purmerend.nl, tel. 06-43006865

F-pupillen: Patrick Leussink, f-secretaris@fc-purmerend.nl, tel. 06-55817522

Kabouters: Johan Smit, kabouter-secretaris@fc-purmerend.nl

Zaalvoetbal: Frits Nicolai, zaalvoetbal@fc-purmerend.nl, tel. 774500


KANTINECOMMISSIE

De kantinecommissie wordt geleid door drie personen die de taken als volgt hebben verdeeld:

Contactpersoon naar de leden: John Bakx, kantine-commissie@fc-purmerend.nl, tel. 06-14047185

Inkoop, evenementen en verhuur van de kantine wordt verzorgd door: Johan Lauppe, kantine-inkoop@fc-purmerend.nl

Indeling van vrijwilligers, stagaires en commissieleden wordt verzorgd door: Sandra Borst, kantine-indeling@fc-purmerend.nl


DIVERSEN

Vrijwilligerscoördinator: VACANT, vrijwilligers@fc-purmerend.nl

Coördinator maatschappelijke stage: VACANT

Ledenadministratie: Roy de Heij, ledenadministratie@fc-purmerend.nl

Contributies: Carola Bolkestein, contributies@fc-purmerend.nl

Consul: Frits Nicolai, nicolai@fc-purmerend.nl, tel. 774500

Technisch coördinator: VACANT, technische-commissie@fc-purmerend.nl, (zie ook de pagina van de Technische Commissie)

Coördinator zondagselectie + jeugd bovenbouw (A-, B- en C-junioren): VACANT

Perszaken: Jorge Patricio, jeugdvoorzitter@fc-purmerend.nl, tel. 06-51190683

PUEFA-coördinator: Simon Butter, puefa@fc-purmerend.nl

Scheidsrechters-coördinator: Ramon Parmessar, scheidsrechterscommissie@fc-purmerend.nl

Sponsorcommissie: Bert Slegt, sponsorcommissie@fc-purmerend.nl, tel. 770481

Club van 50: Bert Slegt, clubvan50@fc-purmerend.nl,  tel. 770481, en Susan Lek, clubvan50@fc-purmerend.nl, tel. 06-20818136

Redactie website: Sander Lochtenberg, Erik Stut en Frits Nicolai, redactiewebsite@fc-purmerend.nl

-Elk team heeft de mogelijkheid via een eigen redacteur verslagen op de website te plaatsen.

-Informatie: redactiewebsite@fc-purmerend.nl

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!