Afdelingen

Afdelingen

Wie is wie binnen de verschillende afdelingen 2021-2022

 

VOETBALZAKEN BESTUUR Heren en Dames

Bestuurslid Voetbal Technische Zaken

Bestuurslid Algemene VoetbalZaken

 

Brian van Gils

Nel Persenaire

 

voetbaltechnischezaken@fc-purmerend.nl

algemenevoetbalzaken@fc-purmerend.nl 

Cöordinator Wedstrijdzaken/ Contactpersoon Wedstrijdsecretarissen: 



VTZ Onderbouw (onderbouw@fc-purmerend.nl)
 

Frits Nicolai

 info@fc-purmerend.nl of nicolai@fc-purmerend.nl

HJO (selectieteams JO8 – JO12)

Dave Huisman

hoofdopleidingen@fc-purmerend.nl

Assistent HJO

Richard Hodde

 

Wedstrijdsecretaris JO10/JO9/JO8-pupillen

Edwin van Piggelen

f-secretaris@fc-purmerend.nl

Wedstrijdsecretaris JO12/JO11-pupillen

Jill Tromm

d-secretaris@fc-purmerend.nl

TC 8:8 (JO11-JO12)

 

Arjan Bolte

Jill Tromm

 

a.c.bolte@gmail.com

JillTrommFCP@outlook.com

TC Algemeen

Vincent van Genderen

vincentvangenderen@gmail.com

Coordinator keepers

Coordinator breedteteams

 

Jamie Korff

Mark Vis

 

06 – 40 82 51 89

vis@psg.nl

 

VTZ Bovenbouw (bovenbouw@fc-purmerend.nl)

 

 

TC 11:11  (JO13-JO14-JO15))

Arjan Bolte

Jill Tromm

a.c.bolte@gmail.com

JillTrommFCP@outlook.com

TC 11:11  (Coördinator JO16-JO17-JO18  - JO23 B categorie)

Sander de Jong

woestijnstraat1@upcmail.nl

TC 11:11 (Coördinator JO18/JO19/JO21JO23 A categorie)

Rob Bloemkolk

Bloemkolk100@gmail.com

TC 11:11 (Coordinator Algemeen)

Anand Ramnath

 

Technisch Coördinator VMA

Joost van Gelder

06 - 53 31 08 32

Wedstrijdsecretaris VMA

 

Shanna Dee

Bianca Hodde

damessecretaris@fc-purmerend.nl
06 - 20 11 30 81

meisjessecretaris@fc-purmerend.nl

Wedstrijdsecretaris JO19/JO18-junioren

Madelon van Meekeren

a-secretaris@fc-purmerend.nl

Wedstrijdsecretaris JO17/JO16-junioren

Madelon van Meekeren

b-secretaris@fc-purmerend.nl / 

06 - 43 00 68 65

Wedstrijdsecretaris JO15/JO14/JO13-junioren

Jill Tromm

c-secretaris@fc-purmerend.nl

Coördinator keepers VMA

Lisa Oosting

06 43 00 38 73

Coördinator keepers VMA

Danique Ozinga

06 21 14 78 05

Coordinator keepers Heren

 

Scouting

Sander Dijkstra

 

Jan Wichart

06 30 37 16 80

 

jan_carolien@upcmail.nl

Wedstrijdsecretaris Kabouters

Maarten Knibbe

kabouter-secretaris@fc-purmerend.nl

Overige afdelingen

 

 

Bestuurslid Horeca

Andre Persenaire

kantine-commissie@fc-purmerend.nl

 

 

 

Indeling van vrijwilligers, stagiaires en commissieleden

vacant

 

Coördinator Zaalvoetbal

Frits Nicolai

zaalvoetbal@fc-purmerend.nl

Tel. 77 45 00

PUEFA-coördinator

vacant

puefa@fc-purmerend.nl

Scheidsrechters-coördinator

vacant

scheidsrechterscommissie@fc-purmerend.nl

 

Consul

Peter lek

tel. 06.20826029

KNVB contact/veldindeling

Frits Nicolai

nicolai@fc-purmerend.nl

Tel. 77 45 00

Medische staf / Fysio

 

Dennis, Kirsten, Jef, Elja, Maxime

link

Vrijwilligerscoördinator

Amanda Peijters

vrijwilligers@fc-purmerend.nl

Coördinator maatschappelijke stage

vacant

 

Ledenadministratie

Frits Nicolai

ledenadministratie@fc-purmerend.nl

Contributie

Koos Groot

contributies@fc-purmerend.nl

Sponsorcommissie

Brian van Gils

sponsorcommissie@fc-purmerend.nl

Redactie website

Lotte Perdon

Erik Stut.

 

 

media@fc-purmerend.nl

redactiewebsite@fc-purmerend.nl

 

 















































What do you want to do ?
New mail
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!