Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.
Heb jij organisatie-vaardigheden en liefde voor het voetbal?
Onze leden willen plezier hebben in het voetbal en zich ontwikkelen. Ook bij fc Purmerend zien wij dit als belangrijk onderdeel van onze vereniging. Onze voetbalafdelingen zijn wat dat betreft ook de belangrijke pijlers van de club. Daarbij staan wij als club voor plezier, ontwikkeling en zijn wij ambitieus. Zowel voor de breedte als selectie-afdeling is er de mogelijkheid om van het geliefde spelletje voetbal te genieten.
Een goede organisatie en communicatie is een belangrijke voorwaarde om dat voetbalplezier te hebben en jezelf als speler en trainer te ontwikkelen. Daarom zijn wij op zoek naar een leeftijd coördinator (m/v).
Je bent als leeftijd coördinator verantwoordelijk voor:
Wat levert het je op?
Het is een vrijwilligersfunctie waar je “blij”’ van wordt. Je krijgt er veel (nieuwe) contacten door en het biedt jou ook de mogelijkheid je verder te ontwikkelen.
Neem contact op met Brian van Gils (bestuurslid voetbaltechnische zaken) en Nel Persenaire (algemene voetbalzaken).
voetbaltechnischezaken@fc-purmerend.nl en algemenevoetbalzaken@fc-purmerend.nl
voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!
Sommige widgets kunnen meerdere malen worden toegevoegd. Bij meermaals toevoegen wordt achter de widgetknop aangegeven hoeveel keer de widget is toegevoegd.